Продавець МініФермер розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
92 відгуків
Кращий вибір для розумних фермерів!
+380 (99) 642-59-32
Контролер Lilytech ZL 7928A
влево
  • Контролер Lilytech ZL 7928A, фото 2
  • Контролер Lilytech ZL 7928A, фото 3
  • Контролер Lilytech ZL 7928A, фото 4
вправо

Контролер Lilytech ZL 7928A

  • Очікується
  • Код: 7928a

1 490 

+380 (99) 642-59-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис

Головна відмінність даної моделі від 7918 полягає в тому, що всі реле розв'язані відносно один одного. За рахунок цього можна використовувати нагрівачі на 220 вольт, при цьому вентилятор на управління вологістю і витяжний вентилятор можуть працювати від 12 вольт, а додаткові зовнішні реле при цьому не потрібні.

Ще одна відмінність полягає в тому, що є можливість підключити резервне живлення 12 вольт. При цьому, якщо підключити акумулятор заздалегідь, то при відключенні мережі 220 вольт, контролер перейде на роботу від резервного живлення. Весь функціонал контролера буде задіяний. А додаткові реле для перемикання не потрібні.

На відміну від контролера XM18, дана модель може відстежувати перевищення вологості, і у випадки перевищення включати витяжний вентилятор.

 

Технічні характеристки контролера інкубатора ZL-7928А:

Автоматичний контроль температури в діапазоні від 1 ~ 65°С

Автоматичний контроль вологості від 10 ~ 80%

Показання на дисплеї: Вологість 0~99%, Температура -20~80°С

Автоматичний переворот яєць з циклом від 0,1 до 999 годин (заводська установка -1,5 години). Час одного перевороту: від 1 до 999 с. (180 сек. за замовчуванням)

Автоматичне регулювання обертання вентилятора з циклом від 0,1 до 25,5 годин. Час разової роботи охолодження: від 1 до 255 с. (5 сек. за замовчуванням)

Точність контролю температури: +/-1% при 25°С

Точність контролю вологості: 3% при 25°С

Контроль: основний нагрівач, допоміжний нагрівач, провітрювання, переворот лотків, вологості, підсвітка)

Максимальне навантаження :

Розмір: 16 х 8 х 9,5 див. Розмір інсталяції : 15,1 см * 7,65 см

Вага: 0,7 кг.

Умови зберігання : -10 ~ + 45°С при вологості не більше 90% без випадання роси.

Налаштування і підключення контролера займе пару хвилин. Заводські установки заточені на роботу в інкубаторі.

Два реле відповідають за управлінням нагріванням, дозволяють плавно проводити регулювання тенів або нагрівального шнура. За рахунок цього практично виключена ймовірність перегріву. Якщо з якоїсь причини температура перевищує задане значення, то спрацює аварійне провітрювання.

Зручна задня колода для підключення навантаження.

Надійні і точні датчики температури і вологості розділені один від одного. Довжина проводу у кожного датчика 2 метри.

Комплектація:

Контролер інкубатора ZL-7928А

Датчик вологості. Довжина 2 метри.

Датчик температури. Довжина 2 метри.

 

 

1. Опис.

Ключовою відмінністю контролера ZL-7928A від попередника ZL-7918A стала можливість вибору схеми живлення: AC або DC, а також наявність гальванічної розв'язки на контактній групі виконавчих елементів. Завдяки нововведенням, прилад став більш зручним і гнучким в плані підбору і підключення керованих елементів.


2. Основні характеристики.

1. Діапазон відображення температури: від -9,9° до 99С°. Діапазон регулювання 1С°~ 65°.

2. Крок заданої температури: 0,1°. Похибка: ±1° С при 25 С°

3. Діапазон відображення вологості: від 0 до 99%. Діапазон регулювання 10 % ~ 80 %

4. Похибка: ±3% при 25 С°

5. Кількість каналів навантаження: 7 каналів (основний нагрівач 10А, додатковий нагрівач 10А, вентилятор 5А, кінцевики мотора 5А, та контроль вологості 5А).

6. Кількість перевертань яєць: максимальне фіксується число — 999 разів.

7. Час очікування (переворот): регулюється від 0 до 999 хвилин (заводські настройки за промовчанням — 90 хвилин).

8. Час роботи мотора (переворот): регулюється від 0 до 999 секунд (заводські настройки за промовчанням — 180 секунд).

9. Час очікування (вентиляція): від 0 до 999 хвилин (заводські настройки за промовчанням — 120 хвилин).

10. Час роботи вентилятора (вентиляція): від 0 до 999 секунд (заводські настройки за промовчанням — 30 секунд).

11. Довжина проводу датчиків: 1.5 метра.

12. Габарити вікна під фіксацію на зовнішній панелі: 151.5 мм * 76.5 мм.

3. Умови зберігання та експлуатації.

• Робоча напруга: AC 100V ~ 240V; Частота 50 Гц, DC 11V ~ 26V.

• Відносна вологість експлуатації блоку управління контролера: не більше 60% (без конденсату).

• Температура навколишнього середовища: 5 ~ ℃ 60 . ℃

• Відсутність вібрацій.

4 . Управління користувацькими налаштуваннями.

а. Налаштування температури і вологості:

Для того щоб задати параметри підтримуваної температури і вологості, потрібно зробити наступне: При нормальній роботі контролера, затисніть клавішу (SET) (тримати натиснутою більше 3 - х секунд). На РК-екрані в нижній частині дисплея контролера висвітиться "***" + "tt". Поміняти значення температури, можна натисканням кнопок ВГОРУ і ВНИЗ, поки на екрані не з'явиться потрібна вам температура, наприклад 38С°. Потім натисніть клавішу Enter коротким натисканням, на ЖКэкране в нижній частині контролера висвітиться " ***" + "HH". Поміняти значення вологості, можна натисканням кнопок ВГОРУ і ВНИЗ, поки на екрані не з'явиться потрібне вам значення, наприклад 60%, потім затисніть клавішу (Enter) (тримати натиснутою більше 3-х секунд), терморегулятор автоматично запам'ятає встановлені параметри температури і вологості, а потім повернеться до нормального робочого стану. Заводські налаштування: температура 38° С, вологість 60%

б. Глибокі налаштування параметрів температури і вологості:

Під час нормальної роботи затисніть одночасно кнопку (SET) і кнопку (ВГОРУ) і тримаєте, поки на екрані контролера не висвітиться Р0. Зміна значення обраного параметра можна змінити кнопками ВГОРУ або ВНИЗ), а для переходу до наступного параметра потрібно: натиснути кнопку Enter коротким натисканням. Для виходу з глибокої меню і збереження налаштувань затисніть кнопку Enter більше 3 сек. При відсутності будь-яких дій більше 15 сек, контролер автоматично перейде в робочий режим з збереженням всіх зроблених налаштувань.

ст. Установка параметрів механізму для перевороту яєць і калібрування датчиків:

Під час нормальної роботи затисніть кнопку (SET )і (ВНИЗ), поки на екрані контролера не висвітиться F1. Зміна значення обраного параметра можна змінити кнопками ВГОРУ або ВНИЗ), а для переходу до наступного параметра потрібно: натиснути кнопку Enter коротким натисканням. Для виходу з глибокої меню і збереження налаштувань затисніть кнопку Enter більше 3 сек. При відсутності будь-яких дій більше 15 сек, контролер автоматично перейде в робочий режим з збереженням всіх зроблених налаштувань.

Перевірка днів інкубації і режим перевороту:

Натиснувши кнопку (Enter) і (ВГОРУ), на дисплеї протягом 2 секунд можна побачити дні інкубації. Натиснувши кнопку (Enter) і (ВНИЗ), на дисплеї протягом 2 секунд можна побачити лічильник перевороту.

Відключення всіх функцій терморегулятора:

Якщо натиснути і утримувати кнопку (Lamp - I/O) протягом 2 секунд, всі функції контролера відключаються. Він продовжує роботу, як термометр і гігрометр. При повторному натисканні на кнопку, всі функції контролера включаються.

Робота по таймеру:

Через кожен період часу, зазначений у параметрі F8, освітлення буде включатися рівно на стільки, скільки встановлено в параметрі F9.

5 . Опис ручного режим а перевертання яєць і примусового глушіння сигналізації.

Режим перевертання яєць:

Автоматичне перевертання яєць: У режимі автоматичного перевороту яєць пристрій буде працювати у відповідності з встановленим інтервалом затримки і часом перевертання яєць: перевертання вліво – час очікування – перевертання вправо – час очікування – перевертання вліво... Кількість перевертань буде відображено в параметрі F3, і якщо живлення контролера буде відключено, це число буде дорівнює нулю. Щоб забезпечити нормальне перевертання, будь ласка, увімкніть режим автоматичного перевороту.

Режим ручного управління переворотом яєць: Натисніть кнопку (ВГОРУ), через 2 секунди контролер перейде в режим ручного управління механізмом перевороту яєць вліво. Натисніть кнопку (ВНИЗ), через 2 секунди контролер перейде в режим ручного управління механізмом перевороту яєць вправо.

Функція глушіння сигналізації: Коли включиться сигналізація на контролері, натисніть кнопку Enter, щоб прибрати звук зумера сигналізації, але в цьому випадку світловий індикатор все одно буде загорятися; щоб знову включити звук зумера сигналізації, знову натисніть кнопку Enter.

7. Відновлення заводських параметрів.

Натисніть клавіші ВГОРУ і ВНИЗ одночасно і утримуйте більше трьох секунд. Як тільки зумер видасть звуковий сигнал, відпустіть кнопки; контролер автоматично відновить заводські параметри.

При експлуатації, будь ласка, зверніть увагу на наступні аспекти:

1. Перед випуском з заводу в контролері на основі мікрокомп'ютера були встановлені параметри температури, вологості, перевертання яєць, витяжки повітря і т. д., що відповідають вимогам висиджування в інкубаторі. При нормальних обставинах вам не потрібно перевстановлювати ці параметри, і ви можете використовувати контролер, просто підключивши його до джерела живлення. Заводські параметри: Вихідна температура: 38,0°; вихідна вологість: 60% відносної вологості; цикл затримки перевертання яєць: 90 хвилин; час перевертання яєць: 180 секунд; цикл затримки перед включенням вентиляції: 120 хвилин; час роботи вентиляції: 15 секунд; режим перевертання яєць: автоматичне перевертання яєць.

2. Якщо вам потрібно змінити параметри температури і вологості, будь ласка, зверніться до розділу 4 цієї інструкції. Будь ласка, не переустанавливайте інші параметри, щоб уникнути помилок в роботі, які можуть вплинути на результат використання інкубатора і привести до непотрібних збитків.

3. Датчики температури і вологості виготовлені з високоточних і микромолекулярных матеріалів. Будь ласка, не допускайте прямого контакту датчиків з водою. Поверхню датчика необхідно регулярно очищати від пилу, інакше це може вплинути на точність вимірювань.

4. Виробник бере на себе відповідальність за вироби, продані користувачам, але не бере на себе відповідальності за інший збиток, який зазнали користувачі в результаті неправильної експлуатації виробу.

 

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 490 
Контролер Lilytech ZL 7928AКонтролер Lilytech ZL 7928A
Очікується
1 490 
+380 (99) 642-59-32

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner