Продавець МініФермер розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
84 відгуків
Кращий вибір для розумних фермерів!
+380 (99) 642-59-32

Коротка інструкція з експлуатації терморегулятора STC-1000·        Дисплей відображає два режими роботи: нагрівання та охолодження. Чотири кнопки керування: увімкнення/вимкнення, вхід у режим програмування (S) та дві стрілки вгору та вниз.

·         Увімкнення та вимикання здійснюється шляхом утримування кнопки живлення не менше 3 секунд. Після першого включення термостат показує температуру середовища, в якому знаходиться датчик.

·        Для перегляду температури, на підтримку якої запрограмований контролер треба натиснути "вгору" (Може задаватися в діапазоні від -50 до 99,9 градуса з точністю до однієї десятої. За замовчуванням 10,0 С).

·        Натискання стрілки "вниз" виводить гістерезис на який налаштований контролер (Може задаватися від 0,3 до 10 градусів з точністю до десятих. У заводських налаштуваннях 0,5 градуса).

·        Для входу в режим програмування натискаємо і утримуємо кнопку S не менше 3 секунд, на дисплеї з'явиться F1.

·        Натискаємо кнопку S і утримуємо. На дисплеї з'явиться задана температура. Не відпускаючи кнопку S стрілками "вгору" або "вниз" задаємо необхідну температуру.

·        Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї з'явиться F2. Натискаємо кнопку S і на дисплеї з'явиться задана дельта температури. Утримуючи кнопку S стрілками "вгору" і "вниз" задаємо необхідну дельту.

·        Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї з'явиться F3. Натискаємо кнопку S і на дисплеї з'явиться затримка на увімкнення (За замовчуванням 3 хвилини, діапазон доступних значень від 1 до 10 хвилин).

·        Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї з'явиться F4. Тут можна встановити значення калібрування датчика. (Діапазон значень від -10 до +10 з кроком 0,1. За замовчуванням значення 0).

·        Для виходу з режиму програмування зі збереженням налаштувань короткочасно натискаємо кнопку ввімкнення/вимкнення.

·        Якщо потрібно вийти не зберігаючи налаштування, то контролер сам вийде в робочий режим, якщо не натискати кнопки протягом 30 секунд.

·        Якщо на дисплеї відобразилося Er (помилка), то, натискаєте будь-яку кнопку і тримайте до перезавантаження контролера. Після цього всі параметри скинуться на заводські.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner