Корзина
25 отзывов
Кращий вибір для розумних фермерів!
+380 99 642 59 32

Селадон

✅Перепела Селадон - это особая разновидность перепелов Котурникса, которые несут необычный рецессивный ген, идентифицируемый как ген ce, благодаря которому их яйца приобретают великолепный голубой цвет (часто с коричневыми крапинками!). Страна выведения- США 🇺🇸 (штат Южная Луизиана). Это был длительный проект, в котором избирательно разводились перепела, несущие голубые яйца. В маточнике перепелов Селадон содержится множество перепелов с разноцветным оперением и селекции, такие как: Смокинг, Скарлетт, Розетта, Тибетский, Фавн и Рецессивный Белый.

✅Так же и цвет яйца. Перепелиные яйца Селадона бывают разных цветов: от очень бледно-голубого до зеленоватого оттенка. Они могут быть однотонными или иметь очаровательные маленькие пятнышки.

✅Перепела Селадон откладывают до 300 яиц 🥚 в год, учитывая, что в зимнее время им нужно дополнительное освещение.

Вивели перепелів Целадон (Селадон) в Штаті Південна Луїзіана (США). Не можна говорити про випадковість винаходи, так як це титанічна і скрупульозна робота вчених-селекціонерів. Результат перевершив всі очікування, так як в «маточнике» Селадону присутні гени більше 6 різновидів перепелів, від чого їх клас істотно підвищується.

В Україну 🇺🇦 перших перепелів Селадон зі Штатів 🇺🇸 завіз ✈ інкубаційним яйцем Vladyslav Minifermer у 2019 році.
Більше інформації: https://www.instagram.com/minifermerua/

Яйця перепела Целадон (Селадон) можуть нести не універсального забарвлення, а з відтінками, тому будьте готові зустріти варіації відтінків від легкого блакитного до більш насиченого і навіть з наявністю зеленуватого відтінку. Наявність плям - не обов'язково, тому не варто бентежитися, якщо їх немає. Продуктивність перепелів Целадон (Селадон) не маленька, здатні відкласти до трьохсот яєць за рік.

Догляд за такими перепелами практично не відрізняється від класичних вимог, хоча взимку варто продумати додаткове освітлення.
Розводять перепелів Целадон (Селадон) з метою отримання унікальних і дуже корисних яєць.
Цінність полягає в складі, де зосереджено безліч поживних компонентів і речовин. Продукт містить мінімум калорій, але багатий білком. Смакові якості відмінні, тому вживання сирих яєць допустимо. Пам'ятайте, саме цей вид перепелів не є рознощиком Сальмонели.
При систематичному вживанні яєць перепела Целадон (Селадон) можна розраховувати на:
✓ істотне зміцнення імунітету;
✓ поліпшення зору;
✓ прилив сил і енергії;
✓ швидке відновлення організму після хвороб;
✓ зниження артеріального тиску;
✓ поліпшення обміну речовин в організмі;
✓ зниження загострення аллергіческіхреакцій.
Перепели Целадон (Селадон) - унікальні птиці, які радують першокласними яйцями.
Як виглядають перепела Селадон?
Блакитні перепелині яйця відкладаються перепелами Котурнікса, які несуть незвичайний рецесивний ген, ідентифікований як ген «Се» (селадон), і так як вони є просто носії цього рецесивного гена, перепелиці селадони мають різне забарвлення пір'я: Скарлетт, Розетта, Тибетський, Скарлетт Смокінг, Розетта Смокінг, Тибетський Смокінг і Англійська Білий.Чи буде перепелина лінія Селадон завжди відкладати яйця блакитного кольору?
Коротка відповідь - «Так».
Ось корисна цитата Роббі з «James Marie Farms» (імпортер гена «Се» в США і видатний виробник перепелиних блакитних яєць:
«Не всі птахи, які виводяться з яєць Celadon, відкладають яйця Celadon Color, але шкаралупа яєць цих самок буде« найчастіше» синьою на внутрішній стороні, і якщо інкубувати це яйце - то потомство буде нести яйця Celadon і передавати ген "Се" своєму потомству "
Як виглядає перепелине яйце Селадон?
Перепелині яйця Селадону бувають самих різних кольорів: від дуже блідо-блакитного до майже малинового, чи до злегка зеленуватого відтінку. Вони можуть бути чисто суцільного кольору або мати чарівні маленькі цятки.

Подробнее: https://minifermer.in.ua/a416931-perepela-porodi-tseladon.html